Svačiny pro školáky

29.08.2024

Vážení rodiče, do nového školního roku jsme pro vás připravili novinku                                "Svačiny pro žáky ZŠ"  V pondělí při zahájení škoního roku, dostanou žáci přihlášku ke stravování na obědy, kde součástí této přihlášky bude možné si objednat od 9.9.2024 dopolední svačinu i pro školáky. Cena za svačinu je 20,-Kč a měsíčně se tedy bude posílat záloha 400,-Kč, současně se zálohou na obědy.                                                                                            Je na Vašem zvážení, jestli možnost svačin pro Vaše děti využijete.                            Nabízíme svačinky připravované v naší kuchyni z čerstvých surovin, ovoce, zeleninu a vždy čerstvé pečivo i mléčné výrobky.